Naujienos
Į pradžią » Brazilija » Investicijos Brazilijoje » Pelno iš investicijos į nebaigtos statybos turtą Brazilijoje maksimizavimas

Pelno iš investicijos į nebaigtos statybos turtą Brazilijoje maksimizavimas

Kainos augimo procesas

1. Pirkimas anskti

Kainos niekuomet neišlieka žemos ilgai, vykdant statybos darbus, kainos pradeda stabiliai augti. Brazilijoje, kaip ir bet kurioje kitoje rinkoje, svarbu nusipirkti kaip galima anksčiau, ankstyvuoju vystymo laikotarpiu, kuomet kainos išlieka labai konkurencingos, bet jau pradeda kilti. Ankstyvi investuotojai visuomet gaus geriausią grąžą.

2. Geriausių objecktų pirkimas

Perkant ankstyvojoje stadijoje, investuotojai turi galimybę pasirinkti labiausiai pageidaujamus nekilnojamojo turto objektus vystomajame projekte. Geriausia nekilnojamojo turto objektai siūlo didžiausią kapitalo pabrangimą per trumpiausią laiką bei dažnai gali pasiūlyti didžiausias nuomos pajamas. Paskutinieji namų aukštai dažniausiai yra populiariausi.

3. Kaina auga su statybos darbų progresu

Kai nekilnojamojo turto statyba prasideda, turto kaina pradeda augti. Šiame etape dažniausia jau būna paruoštas parodinis būstas pažiūrėjimui, todėl pirkėjai prisima mažesnę riziką, kadangi jie nebeturi pasikliauti 100 procentų vien tik brėžiniais.

4. Kaina kyla su augančiu parduotų būstų skaičiumi

Kuo daugiau būstų parduota, tuo labiau kyla kaina prašoma už likusius būstus. Turtas greičiau parsiduoda, kai pirkėjai gali fiziškai matyti jį. Dažnai taikoma etapinio mokėjimo struktūra, kuri atspindi augančią turto vertę. Ankstyvam investuotojui tai reiškia, kad jei Jūs nutartumėt parduoti savo turtą, jo vertė bus ženkliai didesnė šiame etape nei kuomet Jūs jį įsigijote ir sumokėjote 30 procentų užstatą.

Pastaruoju metu investuotojai pasirenka labai gerus investicinius variantus Brazilijoje ir mes esame pasirengę padėti Jums išsirinkti geriausius investavimo į nekilnojamąjį turtą variantus, atitinkančius Jūsų norus ir reikalavimus. Tokiu būdu Jūs galite sukurti savo asmeninį turtą per saugią ir protingą investiciją į nebaigtą statybą.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/brazillt/domains/brazil.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273