Naujienos
Į pradžią » Brazilija » Investicijos Brazilijoje » Nebaigtos statybos turtas Brazilijoje

Nebaigtos statybos turtas Brazilijoje

Mes specializuojamės nebaigtos statybos prekyboje Brazilijoje ir norime pateikti keletą priežasčių, kodėl taip naudinga tarptautiniams investuotojams įsigyti nebaigtos statybos turtą.

  • Perkant nebaigtos statybos turtą, investuotojai turi galimybę įsigyti turtą už mažiausią įmanomą kainą ir pasiekti maksimalią investicijos grąžą.
  • Daugelis investuotojų laiko savo turtą eilę metų ir gauna geras pajamas iš nuomos. Tuo pat metu jie gali mėgautis nuostabiais atostogų namaias ir stebėti stabilų jų turto vertės augimą.

 

Nebaigtos statybos turtas Brazilijoje

Daugelis vystytojų Brazilijoje siūlo naudingus mokėjimo planus. SCN – Paslaugų centras Natalis rūpestingai tikrina tokius pasiūlymus ir bendradarbiauja tiktai su geriausią reputaciją turinčiomis ir saugiausiomis vystymo bendrovėmis, veikiančiomis Jūsų pageidaujamoje vietovėje. Šiuo metu siūlomi mokėjimo planai leidžia Jums įsigyti nebagitą statybą, t.y. prieš prasidedant statybai arba statybos metu kuomet kainos išlieka žemos, o pirminė įmoka sudaro nuo 15 iki 40 procentų turto kainos.

Pabaigus statybą, kainos kyla veikiamos rinkos jėgų ir dėl didesnio pilnai užbaigto nekilnojamojo turto, į kurį galima keltis ir gyventi, patrauklumo. Todėl investuotojai parduoda turtą kitam turto pirkėjui ir tai jiems atneša nuo 15 iki 60 procentų investicijos grąžos, nė karto nesumokėjus visos pirkimo kainos. Priklausomai nuo pirminio įnašo sumos ir statybos tempų, pelnas iš nebaigtos statybos sandorių gali svyruoti nuo 40 iki 100 procentų į metus.

Tačiau investuotojai turėtų būti atsargūs ir protingai pasirinkti bei tvirtai žinoti, kad jų perkamas nekilnojamas turtas yra vietovėje, kuri leis jiems greitai ir lengvai perparduoti turtą arba kur egzistuoja aukšta nuomos paklausa jų pirkti su tikslu nuomoti investicijai Brazilijoje. Pasirinkus investiciją į nebaigtą statybą, netgi "blogiausio" scenarijaus atveju, jei turto neįmanoma parduoti užbaigus statybą, likusią neapmokėtą kainos dalį daž“ai gali padengti pats vystytojai, paprastai per 4 metų ard daugiau laikotarpį. Be to pajamos iš nuomos gali padengti šią paskolą ir toliau nešti pelną nuo investcijos.

Kaip turtas gali būti pigesnis jei įsigytas nebaigtos statybos – Kaip tai veikia?

Siekiant apriboti finansines rizikas ir skolas, turto vystytojai pageidauja parduoti nebaigtą prekybą. Jie supranta, kad jei pirkėjai negali matyti fizinio turto pradžioje, jie pareikalauas mažesnės kainos, pasikliaudami vien tik vystytojo reputacija, nekilnojamojo turto vieta, būsimo turto piešiniais ir kompiuteriniais modeliais, kurių pagrindu jie privalo priimti sprendimą.

Be įspūdingos nebaigtos statybos kainos, egzistuoja labai naudingos finansinės struktūros. Kartais Jūs privalote sumokėti apie 20-40 procentų pirkimo kainos kaip užstatą, likusią kainos sumą sumokant užbaigus statybą. Užstatas gali būti finansuojamas iš hipotekos, jei reikia.

Jei Jūs nusprendžiate investuoti į nebaigtą statybą, Jūs turėsite nutarti, kurią strategiją rinksitės grąžai iš savo investicijos gauti. Mūsų ekspertai padės Jums pasirinkti tinkamiausią planą, parengdami investicinę programą, geriausiai atitinkančią Jūsų poreikius, ar tai būtų gryniausia investicija Brazilijoje ar pirkti su tikslu nuomoti strategija. Mes taipogi padėsime Jums surasti tinkamiausią lokaciją, geriausiai atitinkančią Jūsų investicinius reikalavimus.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/brazillt/domains/brazil.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273