Naujienos
Į pradžią » Brazilija » Investicijos Brazilijoje » Kodėl investuoti į Rio Grande do Norte?

Kodėl investuoti į Rio Grande do Norte?

Rio Grande do Norte turi 410 km ilgio paplūdimius:

Pagrindiniai faktai: (duomenys paimti iš IBGE)

  • Sostinė Natalis
  • Plotas (km²) 52.796, 791
  • Savivaldybių skaičius 167
  • Gyventojų skaičius (2005 m.) 3.0003.087
  • Rio Grande do Norte turi ilgiausią pakrantę šalyje, besidriekiančią daugiau nei 410 kilometrų. Ši vandenyninė kultūra sąlygojo klestinčią žuvininkystę, pozityvius rezultatus žemės ūkyje, rekreacinį turizmą, bei didžiausią druskos telkinį Brazilijoje. Klimatas yra pagrindinai pusiau aridinis ir metinė temperatūra svyruoja vidutiniškai nuo 18.3º C(65º F) iki 31º C (88º F) ir pasižymi geriausia oro kokybe Centrinėje ir Pietų Amerikoje.

 

Šiltas sutikimas – Svetingumas:

Rio Grande de Norte vietiniai gyventojai, Potiguarai, garsėjai savo įspūdingu svetingumu. Dėka vietinių svetingumo sudėto su jų geru būdu, Rio Grande do Norte yra vienas trokštamiausių aplankyti vietų ne tik tarp Brazilijos keliautojų, bet netgi tarp daugelio užsienio turistų.

Saugumas:

Natalis buvo pripažintas saugiausia Brazilijos sostine 2005 metais. Miestas buvo pripažintas saugiausiu IPEA (Taikomojo ekonomikos tyrimo instituto) atlikto tyrimo rezultate.

Gamtos grožis ir nuostabus klimatas:

Daugybė saulėtų dienų ir 410 km švarių paplūdimių, kokoso medžiai, įlankos ir milžiniškos smėlio kopos vilioja turistus į Rio Grande do Norte ištisus metus. Genipabu, esančiame 24 km nuo sostinės, yra garsiausios smėlio kopos šalyje. Kopos yra iki 50 metrų aukščio ir jos gali būti arba judančios, pilnai sudarytos iš smėlio, arba fiksuotos su žemaūgiais augalais augančiais ant jų. Vidutinė temperatūra yra 26º C (79º F), kas leidžia mėgautis valstijos gamtos grožybėmis ištisus metus.

Strateginė geografinė padėtis: artumas prie Europos ir Afrikos

"Asmuo žvelgiantis į jūrą iš Natalio yra arčiau Afrikos nei San Paulo bei arčiau Europos nei Argentinos. Tai žemyno kampas". Tai Carol Frederico, Folha de Sao Paulo reporterėsm,–žodžiai. Šie faktai tik patvirtina priežastį, kodėl sostinė tapo tokiu strateginiu tašku Jungtinėms Amerikos Valstijoms Antrojo Pasaulinio Karo metu. Miestas tapo žinomas kaip "Tramplynas į Pergalę“, kur iš Europos parskrendantys lėktuvai pasipildydavo kuro ir tęsdavo savo kelionę į Afriką.

Infrastruktūra

Natalio uostas – miesto uosto pagrindinė veiklos sritis yra vaisių eksportas, kuris sudaro 30 procentų visų pakraunamų prekių. Rio Grande do Norte vaisiai eksportuojami pagrindinai į Europą.

Oro uostai:

Augusto Severo tarptautinis oro uostas – Esantis praktiškai jūros lygyje (169 pėdos), su palankiomis meteorologinėmis ir geografinėmis sąlygomis. Augusto Severo tarptuatinis oro uostas, Parnamirime, yra 18 km atstumu nuo Natalio (RN). Turėdamas 11,3 tūkstančių kvadratinių pėdų, oro uostas gali priimti 1,2 milijono keleivių per metus. Keleivių terminalai ir oro uosto įrenginiai yra aprūpinti oro kondicionavimo sistema, galinčia generuoti 630 tonų šalto oro. Sao Goncalo do Amarante oro uostas – tai projektas, kuriame dalyvauja Valstijos vyriausybė, Federalinė vyriausybė ir Infraero (Brazilijos aeronautikos institucija). Projekto pirmasis etapas yra planuojamas užbaigti 2009 metais, ir kai projektas bus pilnai įgyvendintas, Didžiojo Natalio oro uosto kompleksas, taipogi žinomas kaip Sao Goncalo do Amarante oro uostas, galės priimti 40 milijonų keliautojų į metus. Oro uostas planuojamas pasiekti šiuos skaičius iki 2020 metų. Šiuo metu, Cumbica tarptautinis oro uostas Guralhos mieste priimti apie 18 milijonų keleivių kiekvienais metais. Sao Goncalo do Amarante buvo suprojektuotas kaip vienas didžiausių ir moderniausių oro uostų pasaulyje, ir kai šis projektas bus įgyvendints, Augusto Severo tarptautinis oro uostas taps antrąja keleivių stotimi.

Konferencijų centras – Skirtas simpoziumams, kongresams, seminarams, susirinkimams, kultūriniams renginiams, mugėms ir parodoms rengti. Konferencijų centras ya šalia modernaus viešbučių komplekso su gausybe barų, restoranų, paplūdimių, prekybos centrų, dviračių takelių, kelionių agentūrų, automobilių nuomos punktų, ir t.t.

Pastudijuokite straipsnį žurnale / Turizmo metų knyga 2007/2008

Ieškant keliautojų iš Europos

Pipa Paplūdimys, esantis Tibau do Sul, yra vienas iš dešimties gražiausių paplūdimių Brazilijoje. Sukurdamas 10,5 procentų valstijos BVP, turizmas yra vienas pagrindinių ekonomikos veiklų Rio Grande do Norte. Iš visų valstijos svečių, užsieniečiai sudaro solidžią 20 procentų dalį iš visų turistų. Nors tai yra didžiausias užsienio lankytojų rodiklis Brazilijos šiaurės rytinėje dalyje, valstijos valdžia žino, kad šie skaičiai vis dar gali būti pagerinti. Todel vienas iš dabartinių prioritetų yra pritraukti didesnį skaičių užsakomųjų lėktuvų į regioną. Tuo paciu metu ambicingas marketingo planas bus atskleistas užsienyje, valstijai dalyvaujant pagrindinėse tarptautinėse turizmo mugėse. Noring tvarkytis su didesniu svečių skaičiumi, valstija privalės išplėsti savo viešbučių tinklą, kurį šiuo metu sudaro 136 įstaigos. Šį iššūkį netrukus palengvins keletas beveik įgyvendintų projektų, tokių kaip: Radisson Resort Pirangi Natalio mieste, į kurį buvo investuota 30 milijonų realų. Numatytas atverti duris 2009 metais, prabangus atostogų kompleksas prie vandenyno yra skirtas patenkinti Europiečių susidomėjimą šiaurės rytine vandenyno pakrante. Kita svečių aptarnavimo bendrovė Accor tinklas investuoja 17 milijonų realų į du naujus Ibis kompleksus: vienas Natalyje ir kitas Mossore, kurie abu numatomi būti užbaigti 2008 metais.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/brazillt/domains/brazil.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273