Naujienos
Į pradžią » Brazilija » Investicijos Brazilijoje » Kodėl investuoti Brazilijoje?

Kodėl investuoti Brazilijoje?

Įsigytas nekilnojamasis turtas siūlo daug didesnę grąžą mūsų laikais nei daugelis investicijų į vertybinių popierių biržas ir investicijos į nekilnojamąjį turtą užsienio šalyse, kaip būdas susikurti gerovę, niekada anksčiau nebuvo tokios populiarios.

Pasaulinei investuotojai į nekilnojamąjį turtą šiuo metu savo dėmesį skiria Brazilijai, kuri netrukus taps atsirandančių rinkų lydere. Investicijų grąža yra laikoma nuostabia ir investuotojai vis labiau supranta didelio augimo potencialą, kurį siūlo Brazilija, būdama stabilia tačiau šviežia, nauja investicijų rinka.

Investavimo į Braziliją privalumai

 • Kapitalo investuoto į turtą pabrangimas 20 procentų per metus kai kuriose vietovėse.
 • Prezidento Lulos progresyvinė politika, kuri neša daug patobulinimų į Braziliją, įskaitant infliacijos valdymą ir sumažėjimą iki rekordinių 7,7 procentų 2007 metais.• Aktyvi parama ir skatinamosios priemonės užsienio investicijoms – užsienietis gali būti šimtaprocentinis žemės ar nuosavybės savininkas.
 • Pragyvenimo lygis dažnai tesudaro 20 procentų JK/Europos pragyvenimo lygio and turto priežiūros kaštai yra neįprastai maži.
 • Vienos žemiausių nekilnojamojo turto kainų pasaulyje.
 • Vis daugiau klestinčių gamyklų perkėlimas į Braziliją ir ekonomikos augimas.
 • Apsirūpinimas naftos rezervais.
 • Kai kurie ekonomistai tiki kad Brazilija taps viena iš pasaulio lyderių ateityje, greta Rusijos, Indijos ir Kinijos.
 • Saulė ištisus metus, vidutinė vasaros temperatūra 23º C/
 • Nepakartojamo grožio gamta su nuostabiais vaizdais ir 7,000 km ilgio paplūdimiais.
 • Draugiški brazilai.
 • Gyvybe alsuoantys miestai su savo karnavalais ir muzika.
 • Žema tarptautinė karo, terorizmo ar SARS rizika Brazilijoje.
 • Geras pasiekiamumas tiesioginiais skrydžiais iš daugelio tarptautinių oro uostų.

Turto įsigijimas kaip investicija populiarus tarp asmenų, norinčių kapitalizuoti savo lėšas nuostabaus turto augimo potencialo Brazilijoje dėka. Šis investicijos būdas gali apimti nebaigtos statybos pirkimą pardavimui iki projekto užbaigimo. Iš kitos pusės, investicija su tikslu išnuomoti įsigytą turtą gali teikti patikimas pajamas iš turto nuomos, šalia ženklaus kapitalo augimo.

Pagal nepriklausomus investavimo ekspertus, įskaitant daugybę straipsnių išspausdintų tarptuatinėje investicijų spaudoje, Brazilija šiuo metu yra laikoma labai vertinga rinka. Ekonominis klimatas ir turizmo infrastruktūra šiuo metu patiria viena didžiausių pakilimų, kuomet šalies ekonominė strategija sąlygojo ženklų augimą paskutiniuosius trejus metus. Brazilijai išliekant stabilioje augimo kreivėje, investuotojai skatinami pasinaudoti šia daug žadančia rinka nuo pat pradžių, kuomet kainos tėra žemos o didelė investicijų grąža yra neišvengiama dabartinėse populiariose vietovėse.

Brazilija turi nuostabų tiesioginių skrydžių susisiekimą su JK ir žemynine Europa bei JAV, todėl ši šalis yra patogi vieta atostogoms. Geras susisiekimas didina potencialią investicijų grąžą ir sustiprina daug žadančią Brazilijos ateitį. Žemos pragyvenimo išlaidos, nuostabi gyvenimo kokybė, fantastiškas klimatas, tropiniai paplūdimiai ir turtinga ir gyva kultūra – visi šie vertingi faktoriai prisideda prie Brazilijos sėkmės.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/brazillt/domains/brazil.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273