Naujienos
Į pradžią » Totalizatorius » Taisyklės

Taisyklės

Totalizatoriaus taisyklės

Registracija

Registracija mūsų svetainėje yra paprasta ir įprastinė. Dešinėje pusėje bloke „Registracija“ pasirinkite nuorodą „Naujas vartotojas“. Suvedę reikiamus duomenis Jūs priregistruojami prie sistemos. Prisiregitravus Jūs priskiriami prie „Brazil.LT 2014 lygos“. Jums reikia tik laisvo/neužregistruoto mūsų sistemoje vartotojo vardo ir elektroninio pašto. Kilus klausimams kreipkitės go [eta] brazil.lt elektroninio pašto adresu.

Brazil.LT 2014 lyga visi prisiregistravę žaidėjai.

Rungtynių spėjimai

Rungtynių rezultato spėjimas galimas tik 15 minučių iki rungtynių pradžios. Atlikus statymus, juos galima pakeisti, jei iki rungtynių pradžios yra likę daugiau nei 15 minučių.

Sistema naudoja serverio laiką. Jokie apgaulės būdai negalimi, prevencijai galima visų žaidėjų spėjimų peržiūra.

Totalizatoriaus taškai

Grupės rungtynėse taškai perskaičiuojami iškart po 2 kėlinių. Kituose etapuose (aštunfinalyje, ketvirtfinalyje, pusfinalyje ir finalinėse rungtynėse), taškai perskaičiuojami po rungtynių 2 kėlynių, jei lygiosios, taškai perskaičiuojami po papildomų 2 kėlinukų pabaigos. Įvarčiai mušant 11m. baudinius neskaičiuojami totalizatoriuje. 

Taškus Jūs gaunate už kiekvienas atspėtas rungtynes. Jei jūs spėjote rezultatą Lietuva 3 : 0 Rusija, tačiau Lietuva laimėjo tik 2:0 Jūs vis tiek laimite, kaip atspėję rungtynių laimėtoją, gaunate 2 taškus. Tačiau jei jūs atspėjote dar ir rezultatą, gaunate 2 taškus už aspėtą laimėtoją, ir 3 taškus už teisingą rezultatą.

Spėjimo tipas Taškai
Laimėtojo spėjimas (laimėtojas/lygiosios) 2
Tikslus rezultatas 3

Taigi atspėjus teisingai rungtynių baigtį, jūs į savo taškų kraitį prisirašote 5 taškus (2 už laimėtojo spėjimą + 3 tikslaus rezultato spėjimą).

Norėdami peržiūrėti totalizatoriaus dalyvių spėjimus, taškus spauskite čia.

Totalizatoriaus žaidėjai surinko vienodai taškų?

Kai žaidėjai surenka vienodai taškų, tuomet jų pozicija priklauso nuo surinktų taškų tipo.

  1. taškai už tikslų rungtynių rezultato atspėjimą;
  2. taškai už laimėtojo, ar lygiųjų atspėjimą;

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/brazillt/domains/brazil.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273