Naujienos
Į pradžią » Totalizatorius

Totalizatorius

Totalizatoriaus taisyklės

Registracija

Registracija mūsų svetainėje yra paprasta ir įprastinė. Dešinėje pusėje bloke „Registracija“ pasirinkite nuorodą naujas vartotojas. Suvedę reikiamus duomenis Jūs priregistruojami prie sistemos. Prisiregistravus Jūs priskiriami prie „Laisvoji totalizatoriaus lyga“. Jums reikia tik laisvo/neužregistruoto mūsų sistemoje vartotojo vardo ir elektroninio pašto. Kilus klausimams kreipkitės go [eta] brazil.lt elektroninio pašto adresu.

„Laisvoji totalizatoriaus lyga“ visi prisiregistravę žaidėjai.

Rėmėjų totalizatoriaus lyga“ – į šią lygą priskiriami žaidėjai kurie parems šį projekta, pirmosios penkios vietos turnyrinėje lentelėje bus apdovanotos dosniais prizais apie tai pranešime el.paštu. Kaip dalyvauti šioje lygoje paskelbsime artimiausiu metu.

Rungtynių spėjimai

Spėjimas galimas tik 15 minučių iki rungtynių pradžios. Atlikus statymus, juos galima pakeisti, jei iki rungtynių pradžios yra likę daugiau nei 15 minučių.

Sistema naudoja serverio laiką. Jokie apgaulės būdai negalimi, prevencijai galima visų žaidėjų spėjimų peržiūra, bet kuriuo paros metu.

Totalizatoriaus taškai

Grupės rungtynėse taškai perskaičiuojami iškart po 2 kėlinių. Kituose etapuose (aštuntfinalyje, ketvirtfinalyje, pusfinalyje ir finalinėse rungtynėse), taškai perskaičiuojami po rungtynių 2 kėlinių, jei lygiosios taškai perskaičiuojami po papildomų 2 kėlinukų pabaigos. Įvarčiai mušant 11m. baudinius neskaičiuojami mūsų totalizatoriuje. 

Taškus Jūs gaunate už kiekvienas atspėtas rungtynes. Jei jūs spėjote rezultatą Lietuva 3 : 0 Rusija, tačiau Lietuva laimėjo tik 2:0 Jūs vis tiek laimite, kaip atspėję rungtynių laimėtoją ir gaunate tris taškus. Tačiau jei jūs atspėjote dar ir rezultatą, gaunate 2 taškus už atspėtą rungtynių baigtį, ir 5 taškus už teisingą rezultatą.

Auksinis kamuolys

Viso čempionato metu Jūs turite tik vieną auksinį kamuolį, kurį galite pridėti prie vienų iš rungtynių. Šis kamuolys padvigubins statymo taškus, jei atspėsite teisingai rungtynių baigtį ir ar rezultatą. Maksimaliai iš vienų rungtynių Jūs galite gauti 7 taškus.

 

Spėjimo tipas Taškai
Rungtynių baigties (laimėtojas/lygiosios) tikslus spėjimas 2
Tikslus rezultato spėjimas 5

Norėdami peržiūrėti totalizatoriaus dalyvių spėjimus, taškus spauskite čia.

Totalizatoriaus žaidėjai surinko vienodai taškų?

Kai žaidėjai surenka vienodai taškų, tuomet jų pozicija priklauso nuo surinktų taškų tipo.

  1. taškai už tikslų rungtynių rezultato atspėjimą;
  2. taškai už tikslios rungtynių baigties atspėjimą;

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/brazillt/domains/brazil.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273