Naujienos
Į pradžią » Duk

Duk

Ar mano pinigai saugūs?

Klientams pervedus lėšas į Braziliją, jos registruojamos Brazilijos Centriniame banke. Norėdami gauti lėšas mes privalome parodyti sutartį bankui. Tai garantuoja, kad Brazilijos vyriausybė užfiksavo Jūsų investiciją į šalį.

Kokių pirkimo išlaidų galima tikėtis?

Galite tikėtis sumokėti apytikriai 6,5 procentus nuo pirkimo kainos, būtent (taikoma Natalyje):

  • ITIV (panašu į PVM): 3%
  • Nuosavybės teisės dokumentas (mokestis Notarų biurui): 1,25%
  • Sandorių registravimas: 0,75%
  • Administracinės išlaidos: 1,5%
  • Dydžiai gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo vietovės.

Ar turtas bus mano besąlyginė nuosavybė?

Brazilija – šalis kur investavimas į nekilnojamą turtą yra saugus ir paprastas procesas kaip ir bet kurioje šiuolaikinėje šalyje, kaip JAV ar Europoje. Brazilija, t.y. šalis kur netaikoma jokių apribojimų užsieniečiamas, perkantiems turtą, ir nuosavybės teisė yra tvirta ir saugi. Jums priklauso 100 procentų žemės ir nekilnojamojo turto ir visa ši Jūsų nuosavybė yra besąlyginė.

Koks yra kitas žingsnis?

Vienintelis reikalavimas užsienio investuotojui pageidaujančiam įsigyti ir turėti savo nuosavybėj nekilnojamąjį turtą Brazilijoje yra CPF numerio turėjimas. Numerį galima gauti per keletą dienų ir tai yra įstatymiškas reikalavimas, kadangi pagal jį investuotojas gali būti identifikuotas apmokestinamo ir nuosavybės teisių tikslais. SCN gali padėti Jums gauti jį ir visa procedūra gali būti atlikta be Jūsų, su sąlyga kad Jūs įgaliojate Jus atstovaujantį asmenį.
Gavus minėtą numerį, paruošiama nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo sutartis, kurioje aptariavos visos pardavimo sąlygos ir taipogi turi sumokėto užstato gavimo patvirtinimo galią. Šiame etape klientas sumoka 35 procentus pirkimo kainos.

Ar man reikia pagalbos?

Investuojant į turtą, mes rekomenduojame visuomet naudotis atestuoto nekilnojamojo turto agento Brazilijoje paslaugomis, kuris turi savo teisininkus ir buhalterį.
Svarbu, kad Jūsų pasirinkta bendrovė padėtų Jums įvykdyti sandorį Brazilijoje, turėtų stiprią infrastruktūrą ir gerai žinotų užsienio transakcijas.

Brazilija? ar aš galiu gauti hipoteką nekilnojamajam turtui įsigyti?

Šiuo metu užsieniečiai negali gauti Brazilijoje išduodamos hipotekos. Jei būtina, geriau organizuoti finansavimą iš Jūsų gimtosios šalies. Tačiau daugelis tiki kad artimiausioje ateityje, kartu su žemesnėmis palūkanų normomis būsto paskolos bus lengvai prieinamos Brazilijoje, kas neabejotinai įtaikos nekilnojamojo turto rinką.

Kokia situacija su pelno apmokestinimu?

Pajamos, uždirbtos iš turto Brazilijoje, yra apmokestinamos, nepriklausomai ar investuotojas yra Brazilijos gyventojas ar ne. Asmenys, kurie nėra Brazilijos gyventojai, privalo mokėti 15 procentų tarifo kapitalo pelno mokestį nuo visų pajamų, gaunamų nuo turto Brazilijoje.

Kokių einamųjų išlaidų galiu tikėtis?

Apskaičiuotas mėnesinis bendrijos mokestis yra nuo 100 iki 150 Eurų.

Kokios tikėtinos išlaidos maistui ir gėrimams?

Keletas pavyzdžių:

  • Vakarienė dviem asmenims gerame restorane: apytikriai 15 Eurų
  • Alus (600 ml) paplūdimio bare: 75 centai
  • Caipirinha paplūdimio bare (įžymus braziliškas kokteilis su laimu, cachaca ir grūstu ledu: 1,50 Euro.

Brazilija? Ar tu saugi šalis?

Braziliją gaubiančių Vienas iš mitų, yra saugumo klausimas. Faktiškai, Brazilija nėra pavojingesnė nei didžiausi Europes ar Šiaurės Amerikos didmiesčiai. Dauguma negatyvių straipsnių apie smurtą Brazilijoje yra susijusių su gaujomis, veikiančiomis Rio de Žaneiro ir San Paulo lūšnynų rajonuose, kurie abu yra keletas valandų kelio lėktuvu. Netgi šiuose megapoliuose, didžioji dauguma nusikaltimų įvykdoma tarp gaujų ir nusikalstamumas prieš turistus rodiklis yra ypatingai žemas. Protingai elgtis gatvėje yra pagrindinė sąlyga norint jaustis saugiau ir mėgautis savo buvimu bet kurioje pasaulio dalyje, taip pat šalis – Brazilija.

Šiaurės rytinė dalis garsėja kaip labai saugi ir rami vieta, kelionė lėktuvu iš San Paulo trunka 4 valandas. Be to, Natalis yra oficialiai laikomas saugiausia valstijos sostine Brazilijoje. Brazilai garsėja savo draugiškumu ir ypatingai retais atvejais galima išvysti agresyvų elgesį tarp brazilų. Iš tiesų, dažniau nei bet kur kitur pasaulyje, čia Jūs išvysite daugybę šypsenų ir šokių!!

Koks klimatas?

Laukite saulės ištisus metus!! Ne be priežasties Natalis yra taipogi vadinamas Saulės miestu; klimatas yra labai saulėtas su gaiviu tropiniu jūros vėjeliu, kurio dėka oro temperatūra yra dar malonesnė. Lyginant su kitomis pietesnėmis vietomis Brazilijoje, tokiomis kaip Salvadoras ir Rio de Žaneiras, kur oras yra daug drėgnesnis, klimatas Natalyje yra sausas, todėl labai malonus.
Kadangi Natalis yra tik 5 laipsniais piečiau nuo pusiaujo, sezoniniai skirtumai yra labai maži. Didžiąją dalį metų, dienos temperatūra yra apie 30 laipsnių karščio, o temperatūra naktį retai nukrinta žemiau 24 laipsnių šilumos. Metinė vidutinė temperatūra yra apie 27 laipsnius šilumos (įskaitant dienos ir nakties temperatūras). vandens temperatūra yra taipogi beveik tolygi ir yra 26 laipsniai šilumos ištisus metus. Be to Brazilijoje nebūna jokių tropinių audrų, uraganų ar žemės drebėjimų.

Ar reikia vizos vykstant į Braziliją?

Nuo 2009 m. sausio mėn. 14 d., vykstant į Braziliją iki 90 dienų, LR piliečiams vizų nereikia!

Žodžiai portugalų kalba

cerveja – alus!!!

meninas – merginos!!!

Te amo aš tave myliu

Apartamento – butas

Dinheiro – pinigai

livre – nemokamai 🙂

meu – mano

sim – taip

não – ne

Eu – aš

Adeus – iki, ate

Nunca – niekada


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/brazillt/domains/brazil.lt/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273